filbox
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VLC Player
 
#1

vlc player
http://www.dosya.tc/server38/jT0xH2/vlc.exe.html
 Sular yükselince, balıklar karıncaları yer..
Sular çekilince de karıncalar balıkları yer...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir...
Çünkü kimin kimi yiyeceğine..
'Suyun akışı' karar verir
                             Bul
Cevapla
 
#2

SOMFY MOTORLU GÜNEŞLIKLERIM VEYA GÜNEŞLIKLERIM ÇALIŞMIYORSA NE YAPMALIYIM?

Somfy ile çalışan motorlu pencere kaplamalarınız düzgün çalışmıyorsa sorun giderme ipuçları.

Dekoray Perde
Somfy ile çalışan motorlu güneşlikleriniz ve jaluzilerinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sorunu büyük olasılıkla çözecek birçok sorun giderme seçeneği vardır. Çoğu sorun yalnızca birkaç adımda kolayca çözülebilir. 

Yapılacak ilk şey, uzaktan kumandanızın düzgün çalıştığından emin olmaktır. Somfy motorlu ürününüzle ilgili sorun, pil değişimi kadar basit bir düzeltme olabilir. 

Öncelikle, bir yön düğmesine basıldığında uzaktan kumanda LED'inin yanıp yanmadığını kontrol edin. Uzaktan kumandanızdaki yukarı, aşağı veya "my" düğmesini deneyin ve LED ekrana dikkat edin. LED yanmazsa, uzaktan kumandadaki CR2430 pilini değiştirin. Ardından, motora güç gelip gelmediğini kontrol edin. Motor pille çalışıyorsa, soruna neyin neden olduğunu belirlemek için kontrol edebileceğiniz bazı hızlı şeyler şunlardır:


- Akü çubuğunun motora bağlantısını kontrol edin. 
- Pil çubuğunun içindeki pillerin yay ile temas edip etmediğini kontrol edin. Değilse, temas edebilmeleri için yayı germek gerekebilir.
- Akü borusunun uç kapaklarının sıkı ve sağlam olduğunu kontrol edin.
- Ayrıca yeni pillere ihtiyacınız olabilir. Somfy pil çubuğunuzdaki pilleri nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin (veya bu blog yazısını okuyun) : 


 
Hala sorularınız mı var?   Radyo Teknolojisi Somfy (RTS) motorunuz yanıt vermezse , bu videodaki sorun giderme ipuçlarına da göz atabilir (ve beraberindeki blog gönderisini okuyabilirsiniz ): 

 

 
Motorunuza fişli veya duvardaki kablolarla güç veriliyorsa , sisteminizi kuran bayi veya şirket ile iletişime geçmeniz gerekir. Yardımcı olamazlarsa, lütfen 1-800-22-SOMFY numaralı telefondan Somfy'nin müşteri hizmetleri departmanıyla iletişime geçin.

LED yanıyorsa ve motora güç geliyorsa ve motorlu pencere kaplaması hala uzaktan kumandaya yanıt vermiyorsa, lütfen 1-800-22SOMFY numaralı telefondan Somfy ile iletişime geçin.Bul
Cevapla


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir


MyBB Türkçe Çeviri; MyBBTürkiye
Sponsor

sineshop.com

Copyright© 2002-2021 MyBB Group.
Designer By http://tvdestek.com Tüm Haklarını Saklı Tutar. Sponsor

sineshop.com